وبسایت شخصی پرویز درگی معلم بازاریابی

میلاد بانوی دو عالم و روز مادر مبارک 27 تیر
admin لایک 0 دیدگاه

میلاد بانوی دو عالم و روز مادر مبارک

و اما فاطمه، به واقع تو کیستی؟

نه مثل ساره‌ای و مریم

 

نه مثل آسیه و حوّا

 

فقط شبیه خودت هستی

 

فقط شبیه خودت زهرا

 

اگر شبیه کسی باشی

 

شبیه آیه تطهیری

 

شبیه سوره اعطینا

 

شناسنامه توضیح ات

 

پدر تبسم و مادر نور

 

سلام ما به تو ای باران

 

درود ما به تو ای دریا

 

فرخنده میلاد حضرت زهرا(س) بر شما همراه صمیمی مبارکباد.

 

2- زنان در عرصه مدیریت می‌توانند موفق‌تر باشند:

 

بیشتر همکاران من در خانواده TMBA خانم هستند (در کنار مردان کوشای این خانواده که هر یک مایه افتخارم می‌باشند). ولی وقتی در جهان و خصوصاً ایران می‌بینم در بدو استخدام مقطع کارشناسی، تعداد خانم‌ها بیشتر از آقایان است اما در رده‌های مدیریتی خانم‌ها سهم اندکی دارند. از خود می‌پرسم چرا؟

 

و پاسخ این چرا را در یکی از یادداشت‌های همین سایت به استحضار همراهان رساندم ، من نظریه "سقف شیشه‌ای را که مردان می‌سازند تا خانم‌ها رشد نکنند" را قبول ندارم و از خانم‌ها می‌خواهم به جای یافتن دلایل غیر واقعی، به خودکارآمدی خویش بپردازند و با الگو گرفتن از زنان موفق در عرصه مدیریت و کسب‌وکار، همچنان که در مدیریت منزل موفق هستند، به جای مقابله با هم جنس خودشان (اکثر خانم‌ها تمایل دارند مدیر مافوق‌شان مرد باشد) و پرهیز از رفتارهایی که خودشان هم می‌دانند در دنیای علم‌ و کسب‌وکار جایگاهی ندارد (نظیر حسادت زنانه) مسیر پیشرفت را مهیا سازند.

 

3- و اما روز مادر:

 

نمی‌دانم از مادر و عظمت او چه بگویم که تکراری نباشد و در خور شأن او هم باشد. فارغ از بازی کلمات، با تمام وجود عرض می‌کنم قلم ناتوان است و زبان قاصر.  فقط به یک خاطره بسنده می‌کنم:...

 

 

ادامه این مطلب  را در کتاب "بازاریابی و زندگی با خاطره" بخوانید.

 

سبز باشید

درباره وبلاگ
من نوشتن را دوست دارم هر روز می نویسم .با بنیان گذاری TMBA و زیر مجموعه های آن شامل : آموزشگاه بازارسازان،شرکت نوربیز، کانون تبلیغاتی ضمیر بازار، مجله بازار یاب بازارساز، مجله TMBA، انتشارت بازاریابی، فروشگاه کتاب، دپارتمان مشاوره، دپارتمان تحقیقات بازاریابی و... سعی کرده ام با همراهی همکارن صمیمی در نهایت توان در خدمتگزاری به جامعه کار و کسب ایران بکوشم.