وبسایت شخصی پرویز درگی معلم بازاریابی

کتاب اکسل کاربردی برای مدیران کار و کسب منتشر شد 05 اسفند
admin لایک 0 دیدگاه

کتاب اکسل کاربردی برای مدیران کار و کسب منتشر شد

پيشگفتار

مهارت فني، مهارت انساني، و مهارت ادراكي، سه مهارتي است كه مديران كارآمد واجد اين صلاحيتها هستند. با ارتقا از سطح پايين‌تر به سطوح بالاتر سازمان، اثربخشي مدير در گرو مهارت فني كمتر اما مهارت ادراكي بيشتر است.

در بسياري از سازمانهاي ايراني ديده شده است كه مديران عالي، مهارت فني را به مديران مياني و كارشناسان فني واگذار كرده‌اند. از اين رو به هنگام تصميم‌گيري، تابع صددرصد مديران مياني و كارشناسان هستند. اين در حالي است كه بايد افزون بر واگذاري، خودشان رأساً بتوانند به دور از تصميم‌سازي مديران مياني و كارشناسان ارشد، در صورت نياز تمام فعاليتها را به تناسب اهميت، بازبيني فني كنند.

كتاب "اكسل كاربردي براي مديران كاروكسب" با اين نگاه تدوين شده است كه اگر ضرورت ايجاب كرد، سرپرستان و مديران مياني خود وارد عمل شوند تا خطاها و لغزشهايي كه صورت گرفته است را رصد كنند. كتاب براي كارشناسان ارشد نيز يادگيريهاي سودمندي دارد تا بتوانند در مقام تصميم‌سازي، با پردازش دقيق گزارشها، سازمانها و بنگاههاي كاروكسب را ارتقا بخشند.

جا دارد از مؤلف كتاب، آقاي بهرنگ بينش كه كتاب "اكسل كاربردي براي مديران كاروكسب" را به شيوه‌اي كاربردي و همراه با مثالهاي پرشمار و واقعي تدوين كرده‌اند، تشكر كنم.

از همكاران عزيزم احمد آخوندي، مدير تواناي انتشارات بازاريابي، و محسن جاويدمؤيد، سردبير داناي مجله‌ي "توسعه مهندسي بازار" كه در ويراستاري و تمامي مراحل نشر كتاب متحمل زحمات زيادي شدند، سپاسگزارم.

تقاضا مي‌كنم توصيه‌ها و نظرات خود را براي در نظر گرفتن چاپهاي بعدي كتاب از طريق زير به ما برسانيد:

  • سایت شخصی پرویز درگی: www.Dargi.ir
  • نشانی اینترنتی: Info@TMBA.ir
  • سایت انتشارات بازاریابی: www.Marketingpublisher.ir
  • نشانی اینترنتی: Info@marketingpublisher.ir
  • نشانی انتشارات بازاریابی: تهران، خیابان آزادی، (شرق به غرب)، بعد از خوش شمالی، کوچه نمایندگی، پلاک 1 واحد 10
  • با شماره‌ی تلفکس: 66431461(021)
  • با شماره تلفنهای: 66431637(021) و 66434055(021)
  • با شماره تلفن همراه شخصی‌ام: 1994281-0912

گر بخواهید در این یکدم عمر                          نیک جوی حقایق باشید

و به چشم همه نیکان جهان                             بس برازنده و لایق باشید

هدفی ناب بیابید و در راه وصال                                   عالم عامل عاشق باشید

 

سبز باشید

 

 

درباره وبلاگ
من نوشتن را دوست دارم هر روز می نویسم .با بنیان گذاری TMBA و زیر مجموعه های آن شامل : آموزشگاه بازارسازان،شرکت نوربیز، کانون تبلیغاتی ضمیر بازار، مجله بازار یاب بازارساز، مجله TMBA، انتشارت بازاریابی، فروشگاه کتاب، دپارتمان مشاوره، دپارتمان تحقیقات بازاریابی و... سعی کرده ام با همراهی همکارن صمیمی در نهایت توان در خدمتگزاری به جامعه کار و کسب ایران بکوشم.