خدمتی جدید از گروه TMBA برای کارفرمایان و کارجویان عزیز

خدمتی جدید از گروه  TMBA برای کارفرمایان و کارجویان عزیز

با توجه به درخواست‌های اشتغال فراوانی که در طول سال‌های گذشته از سوی کارفرمایان و کارجویان به مجموعه TMBA می‌رسید، تصمیم گرفتیم خدمت‌رسانی در این حوزه را از شکل سنتی خارج کرده، و راهکاری متناسب با نیازهای روز بازار کار و کسب ارائه نماییم. بدین منظور وب‌سایت بازارشناسان به آدرس http://www.bazarshenasan.com/ طراحی و با تمرکز بر هدف شایسته‌گزینی، شایسته‌سالاری، شایسته‌پروری و شایسته‌گماری آماده ارائه خدمات به کارجویان و کارفرمایان می‌باشد.
امیدوارم با توجه به مزایایی که در این پلتفرم استخدامی گنجانده شده است، از جمله سهولت استفاده، امکان تهیه رزومه استاندارد، امکان بارگذاری ویدیو رزومه، و شبکه گسترده کارجویی و کارفرمایی، بتوانیم مسئولیت خود را دربرابر کارجویان و کارفرمایان به بهترین شکل انجام دهیم. 


مزایای پلتفرم بازارشناسان برای کارجویان

• ما با شبکه گسترده‌ای از شرکت‌های معتبر در سرتاسر ایران در ارتباط هستیم که همواره به دنبال نیروهای شایسته هستند. 
• ما در بازارشناسان امکاناتی فراهم کرده‌ایم که رزومه شما در حداقل زمان و با بالاترین استاندارد تهیه شود. 
• ما اولین پلتفرم استخدامی هستیم که امکان ساخت ویدیو رزومه را برای شما فراهم کرده‌ایم تا تاثیر بهتری بر کارفرما بگذارید. 
• مدرسه استعداد و اشتغال بازارشناسان به افرادی که هیچ تجربه و سابقه کاری ندارند کمک می‌کند شناخت بهتری از توانمندی‌های خود پیدا کنند و ضمن گذراندن دوره‌های کارآموزی در شرکت‌های معتبر، و حتی تور های بازدید، مسیر آینده شغلی خود را بسازند. 
• در وبسایت بازارشناسان به شکل مرتب مطالب و ویدیوهای کوتاه آموزشی قرار داده می‌شود که کمک می‌کند مهارت‌های شما بهبود یابند.

مزایای پلتفرم بازارشناسان برای کارفرمایان

• بازارشناسان برای این منظور طراحی شده است که کارفرمایان بتوانند در سریع ترین زمان نیروهای مورد نظر خود را پیدا کنند. 
• کارفرمایان می‌توانند از کارجو بخواهند علاوه بر رزومه نوشتاری، برای آنها ویدیو رزومه ارسال کنند و بدین صورت در وقت و هزینه مصاحبه صرفه‌جویی کنند. 
• شبکه گسترده‌ای از نیروهای متخصص و شایسته با مجموعه TMBA در ارتیاط هستند و از طریق بازارشناسان به شما معرفی خواهند شد. 
• پلتفرم بازارشناسان به شکلی طراحی شده که کارکردن با آن خیلی آسان و در عین حال کارآمد باشد. 
• در پلتفرم بازارشناسان به راحتی می توانید رزومه کارجویان را ارزیابی و غربال کنید. 
• کارفرمایان می‌توانند با استفاده از امکانات مدرسه استعداد و اشتغال بازارشناسان نیروهای مستعد را شناسایی کرده و از آنها در دوره های کارآموزی استفاده کنند. 
• ما حتی کار را از این هم راحت تر کرده‌ایم؛ کارفرمایان می‌توانند از بازارشناسان بخواهند نیروی مورد نظر را به آنها معرفی کند. در این صورت تمامی فرایند های ارزیابی و مصاحبه توسط کارشناسان خود ما انجام خواهد شد. 

سبز باشید

send_telegramعلیرضا مجاهدی می گه :

به نام خداوند خلاق سلام و درود استاد درگی عزیز و گرامی باید عرض کنم که استاد درود فراوان بر شما و گروه ارزشمند TMBA که همیشه ایده ها و طرح های مهم و کاربردی برای خانواده بزرگ مارکتینگ دارید. سایت رو دیدم استاد بسیار عالی و جذاب و کاربردی تشکر بابت این همه عشق به کار بودن بهترین ها برای شما و مجموعه بزرگ شما مسرور باشید.

-------------------

پاسخ:

مجاهدی عزیز سلام. از همراهی صمیمانه شما سپاسگزارم. الهی که عالم عامل عاشق باشید

نام :
تصویر امنیتی :
متن :