تکنیک‌ها و عادتهای افراد موفق

۱۳۹۶/۰۴/۲۶
0 دیدگاه
تکنیک‌ها و عادتهای افراد موفق

افرادی که در مسیر حرفهای خود به موفقیت دست مییابند، به تدریج عادت‌هایی را در خود به وجود میآورند که شاید برخی از آنها از دید سایرین، غیرعادی و عجیب باشد اما در ایجاد بستر لازم جهت موفقیت کمک شایانی به فرد میکنند. گاه حتی چیدمان میز کاری میتواند عاملی برای افزایش انگیزه و بالا رفتن بهرهوری باشد.
در ادامه قصد دارم به بررسی صورت گرفته درباره تاکتیک‌ها و عادات موفقیت در برخی از افراد که همگی ما آنها را به خوبی میشناسیم، اشاره کنم:

تکنولوژی را به خدمت بهره‌وری درآوریم

۱۳۹۶/۰۴/۲۵
0 دیدگاه
تکنولوژی را به خدمت بهره‌وری درآوریم

زمانی که بچه بودم همه خانه ها تلفن نداشتند. معمولاً در بین هر چند خانه آن خانوادهای که وضعیت مالی بهتری داشت تلفن داشت و سایر خانواده های اطراف از تلفن آن خانه استفاده می‌کردند. امروزه اما نمیتوانید خانه ای را پیدا کنید که علاوه بر تلفن ثابت، اهالی آن چند گوشی همراه نداشته باشند. تکنولوژی، دنیا را تغییر داده است و بسیاری از کارها را راحتتر کرده است.

خودآزمایی بهره‌وری

۱۳۹۶/۰۴/۲۴
0 دیدگاه
خودآزمایی بهره‌وری

بین مشغول کار بودن با بهرهور بودن تفاوتهای زیادی وجود دارد. اگرچه هر دو همیشه در حال انجام کار هستند اما تفاوت اینجاست که افراد بهرهور همیشه کارها را با دقت و درست انجام میدهند و به جای اینکه تنها به فکر انجام کار باشند به دنبال انجام کار به صورتی هستند که اثر مثبت آن را در زندگی کاری و شخصی خود مشاهده کنند.
به نظر خودتان آیا شما فردی بهرهور هستید؟ برای پاسخ به این سوال 6 پرسش را با هم مرور میکنیم:

روشهای افزایش اعتماد مشتریان به محتوای بازاریابی

۱۳۹۶/۰۴/۲۲
0 دیدگاه
روشهای افزایش اعتماد مشتریان به محتوای بازاریابی

عباراتی مانند "چگونه" یا "چه چیزی" را در گوگل جستجو کنید. خواهید دید صفحه نمایش شما پر از فهرست‌ها و مثال‌هایی از منابع مختلف می‌گردد. در حالی که همه این نتایج بد نیستند ولی اعتماد کردن به آنها سخت به نظر می‌رسد.
با به‌روز شدن فضای مجازی اطلاعات نیز به‌روز می‌شوند و اطلاعات قدیمی منقضی می‌گردند. بنابراین اگر شما محتوایی را تولید و در اختیار مخاطبین خود قرار می‌دهید تا اعتماد آنها را جلب کنید، باید درست بودن این اطلاعات را بیش از آنها مورد بازبینی قرار دهید. موضوع، چیزی بیش از جذب تعداد بازدیدکننده بیشتر است و مهم این است که بتوانید یک ارتباط بلندمدت با مشتریان خود ایجاد کنید. روشهایی که در اینجا مرور می‌کنیم می‌توانند باعث ایجاد این رابطه بلندمدت شوند.

عادت‌های 6 مدیر موفق اوراکل

۱۳۹۶/۰۴/۲۱
0 دیدگاه
عادت‌های 6 مدیر موفق اوراکل

عادت های ما، هم می توانند به ما کمک کرده و هم می توانند به ما آسیب برسانند. کیفیت سلامتی، ثروت، ارتباطات و شادمانی شما، همگی محصول عادات شما هستند.
در اینجا می‌خوایم عادت برجسته شش مدیر برجسته در شرکت اوراکل را مرور می کنیم:

کتاب فروش به شركتها و سازمانها منتشر شد

۱۳۹۶/۰۴/۲۰
1 دیدگاه
کتاب فروش به شركتها و سازمانها  منتشر شد

سخن ناشر
فروش به شركتها و سازمانها - كه نام اصلي آن Spin selling است، كتابي است يك‌ميليون دلاري! كتابي حيرت‌انگيز از آن رو كه فروشندگان برتر دنيا را از خواب خرگوشي بيرون آورد، و قرار است بر "خودفريبي" ساليان سال "فروشندگان برتر دنيا" پايان دهد!

مواد لازم برای ساختن یک تیم کارآمد

۱۳۹۶/۰۴/۱۹
0 دیدگاه
مواد لازم برای ساختن یک تیم کارآمد

برای آنکه تیمی کارآمد داشته باشیم که بهره وری بالایی را از خود نشان دهد، لازم است به دو مورد توجه کنیم. مورد اول این است که از همان ابتدا اصول را رعایت کنیم. اگر در ابتدا بخاطر عجله، استخدام‌های خوبی نداشته باشیم و مهره‌های خوبی را کنار هم نچینیم به تدریج فرهنگی در سازمان شکل میگیرد که تغییر دادن آن کار بسیار سختی خواهد بود. نکته دوم اینکه برای سنجش عملکرد کارکنان باید مکانیزمی شفاف و آسان داشته باشیم تا به صورت مستمر حوزههایی را که نیاز به بهبود دارند، اصلاح کنیم.

کلماتی با قدرت جادویی در فروش

۱۳۹۶/۰۴/۱۸
0 دیدگاه
کلماتی با قدرت جادویی در فروش

در فروش همیشه بعضی از کلمات با قدرت جادویی وجود دارند که مشتریان علاقه مند هستند که آنها را از زبان شما یا نیروهای تان بشوند. بنابراین اطمینان حاصل کنید که کارکنان شما از اهمیت این کلمات آگاه هستند:
 

چرا باید انعطاف‌پذیر باشیم؟

۱۳۹۶/۰۴/۱۷
0 دیدگاه
چرا باید انعطاف‌پذیر باشیم؟

برای ما به عنوان کسانی که در رده مدیریتی در سازمانها به فعالیت می‌پردازیم، تصمیم‌گیری سریع یکی از اولویت‌های مهم کاری است. ما از مشکلاتی که با آنها روبرو شدهایم و اشتباهاتی که مرتکب شده‌ایم درسهای زیادی گرفته‌ایم و در تمامی این چالشها متوجه این موضوع شدهایم که به تاخیر انداختن یک تصمیمگیری بسیار بدتر از اخذ تصمیمی است که شاید خیلی کامل هم نباشد چرا که این تصمیمات هستند که باعث پیشرفت کاروکسبها میشوند.