وبسایت شخصی پرویز درگی معلم بازاریابی

TMBA بین تعطیلات ( روز چهارشنبه 7/12/87) و سایت جدید 27 تیر
admin لایک 0 دیدگاه

TMBA بین تعطیلات ( روز چهارشنبه 7/12/87) و سایت جدید

من هم جزء کسانی هستم که خیلی با تعطیلات رابطه خوبی ندارم مگر 2 یا حداکثر 3 بار در سال که با خانواده به مسافرت برویم و از کنار خانواده بودن انرژی بگیرم تا مابقی اوقات با حداکثر توان فعالیت کنم.به هر حال تا جسم من در پایان روز دوشنبه متوجه شد که تعطیلات در پیش است روز سه شنبه
(28 ماه صفر) سرماخوردگی شدیدی پیدا کردم و کلاً
سه شنبه را به استراحت ( نه مطالعه و نه نوشتن) پرداختم. روز چهارشنبه نیز همراه با گروهی از دوستان شاغل در
TMBA که به مرخصی نرفته بودند در محل شرکت حاضر شدیم، تا آخرین بازدیدهای فعالیت در خور تحسین علی میرشاهی و ابراهیم جانباز یعنی طراحی سایت جدید را، ملاحظه کرده و اصلاحات مدنظر گروه انجام شود. به نظر می رسد سایت خیلی تغییر کرده است و متناسب با رشد TMBA، سایت نیز متفاوت شده است، البته در نظر داریم در اوایل ماه ربیع الاول سایت جدید را به رؤیت علاقه مندان برسانیم، از شما نیز تقاضا دارم پیشنهادات و انتقادات سازنده خویش را در ارتقاء سایت جدید ارائه فرمائید. در دنیای رو به رشد اگر می خواهیم جزء گروه پیشتازان باشیم ناچار از حرکت عالمانه عاشقانه هستیم. در سمینارها نیز این اسلاید که از دوست عزیزم جناب آقای دکتر یحیایی یاد گرفتم خیلی مورد استقبال قرار می گیرد.

درباره وبلاگ
من نوشتن را دوست دارم هر روز می نویسم .با بنیان گذاری TMBA و زیر مجموعه های آن شامل : آموزشگاه بازارسازان،شرکت نوربیز، کانون تبلیغاتی ضمیر بازار، مجله بازار یاب بازارساز، مجله توسعه مهندسی بازار، انتشارت بازاریابی، فروشگاه کتاب، دپارتمان مشاوره، دپارتمان تحقیقات بازاریابی و... سعی کرده ام با همراهی همکارن صمیمی در نهایت توان در خدمتگزاری به جامعه کار و کسب ایران بکوشم.